ams-OSRAM USA INC. LW M67C-T2U2-JKL-1-20-R18-Z-VIS
Part No.:
LW M67C-T2U2-JKL-1-20-R18-Z-VIS
Description:
LED WHITE DIFFUSED SMD
Millicandela Rating:
532.5mcd
Lens Size:
1.50mm x 1.00mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ):
3.2V
Current - Test:
20mA
Size / Dimension:
2.00mm L x 1.40mm W