ams-OSRAM USA INC. LW M673-Q1R1-GIL-0-10-R18-Z-CAJ
Part No.:
LW M673-Q1R1-GIL-0-10-R18-Z-CAJ
Description:
LED MINI TOPLED SMD
Color:
White
Configuration:
Lens Color:
Yellow
Lens Transparency:
Diffused
Millicandela Rating:
105.5mcd
Lens Size:
1.50mm x 1.00mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ):
3.1V
Current - Test:
10mA
Size / Dimension:
2.00mm L x 1.40mm W