LW A673-Q1R1-JLML-0-10-R33-Z-DL.pdf
| Image |  |
| Series | SIDELED® | SIDELED® | SIDELED® | SIDELED® | SIDELED® |
| Product Status | Active | Active | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Color | White, Cool | White, Cool | White, Cool | White, Cool | White, Cool |
| Configuration | - | - | Standard | Standard | Standard |
| Lens Color | - | - | Yellow | Yellow | Yellow |
| Lens Transparency | - | - | Diffused | Diffused | Diffused |
| Millicandela Rating | 105.5mcd | 135mcd | 134.5mcd | 157mcd | 98mcd |
| Lens Size | 2.40mm Dia | 2.40mm Dia | 2.40mm Dia | 2.40mm Dia | 2.40mm Dia |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.1V | 3.1V | 3.1V | 3.1V | 3.1V |
| Current - Test | 10mA | 10mA | 10mA | 10mA | 10mA |
| Viewing Angle | 120° | 120° | 120° | 120° | 120° |
| Wavelength - Dominant | 5600K | 5600K | 5600K | 5600K | 5600K |
| Wavelength - Peak | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| Grade | - | - | - | - | - |
| Qualification | - | - | - | - | - |
| Supplier Device Package | SMD | SMD | SMD | SMD | SMD |
| Size / Dimension | 4.00mm L x 3.60mm W | 4.00mm L x 3.60mm W | 4.00mm L x 3.60mm W | 4.00mm L x 3.60mm W | 4.00mm L x 3.60mm W |