TDK Corporation LGJ10145TS-220M1R9-H
Part No.:
LGJ10145TS-220M1R9-H
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.LGJ10145TS-220M1R9-H.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 1.9A 59.1MOHM SMD
Shipping
Inventory:326
Packaging:
Cut Tape (CT)
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±20%
Current Rating (Amps):
1.9 A
Current - Saturation (Isat):
2.1A
DC Resistance (DCR):
59.1mOhm
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
1 kHz
Size / Dimension:
0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Height - Seated (Max):
0.177" (4.50mm)