Sensata-Airpax LELK1-1REC4-36858-60-V
Part No.:
LELK1-1REC4-36858-60-V
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.LELK1-1REC4-36858-60-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Voltage Rating - DC:
Actuator Type:
Lever
Number of Poles:
1
Illumination:
Illumination Voltage (Nominal):
Approval Agency:
1. How to order LELK1-1REC4-36858-60-V on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LELK1-1REC4-36858-60-V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LELK1-1REC4-36858-60-V?
Manufacturer Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Series LEL LEL LEL LEL LEL
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Current Rating (Amps) 100A 60A - 80A 60A
Voltage Rating - AC - - - - -
Voltage Rating - DC 80 V - - - 80 V