Sensata-Airpax LELK1-1-51-40.0-AK-01-V
Part No.:
LELK1-1-51-40.0-AK-01-V
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.LELK1-1-51-40.0-AK-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V