LCW W5SN-KYLY-4J8K-0-700-R18-Z.pdf
| Flux @ 85°C, Current - Test | - | - | - | 74lm | - |
| Current - Test | 700mA | 700mA | 700mA | 700mA | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.6V | 3.6V | 3.6V | 3.6V | - |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 24 lm/W | 24 lm/W | 28 lm/W | 35 lm/W | - |
| CRI (Color Rendering Index) | - | - | - | 80 | - |
| Current - Max | 1A | 1A | 1A | 1A | - |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) | 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) | 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) | 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) | 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) | 0.079" (2.00mm) | 0.079" (2.00mm) | 0.079" (2.00mm) | 0.079" (2.00mm) |