LCW W5SM-JYKY-4L8N-0-350-R18-Z.pdf
| Color | White, Warm | White, Warm | White, Neutral | White, Warm | White, Warm |
| CCT (K) | 3000K | 2700K | 4200K | 3000K | 2700K |
| Flux @ 85°C, Current - Test | - | - | - | - | - |
| Current - Test | 350mA | 350mA | 350mA | 350mA | 350mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V | 3.2V | 3.2V | 3.2V | 3.2V |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 34 lm/W | 34 lm/W | 40 lm/W | 38 lm/W | 42 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 | 80 | 80 | 80 | 80 |
| Current - Max | 500mA | 500mA | 500mA | 1A | 1A |
| Viewing Angle | 120° | 120° | 120° | 120° | 120° |
| Grade | - | - | - | - | - |
| Qualification | - | - | - | - | - |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Supplier Device Package | SMD | SMD | SMD | SMD | SMD |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) | 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) | 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) | 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) | 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) | 0.079" (2.00mm) | 0.079" (2.00mm) | 0.079" (2.00mm) | 0.079" (2.00mm) |