LCW CRDP.CC-KSKU-5J7K-1-350-R18.pdf
| CCT (K) | 4000K | - | - | - | - |
| Flux @ 85°C, Current - Test | - | - | - | - | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test | 126lm (112lm ~ 140lm) | - | - | - | - |
| Current - Test | 350mA | - | - | - | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.95V | - | - | - | - |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 122 lm/W | - | - | - | - |
| CRI (Color Rendering Index) | 70 | - | - | - | - |
| Current - Max | 800mA | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.062" (1.58mm) | 0.062" (1.58mm) | 0.062" (1.58mm) | 0.062" (1.58mm) | 0.062" (1.58mm) |