LCB T67S-Q2R1-3K4L-Z4A4-10-R18-XX.pdf
| Lens Size | - | - | 2.40mm Dia | 2.40mm Dia | 2.40mm Dia |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | - | - | 3.1V | 3.1V | 3.1V |
| Current - Test | - | - | 10mA | 10mA | 10mA |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.80mm W | 3.20mm L x 2.80mm W | 3.20mm L x 2.80mm W | 3.20mm L x 2.80mm W | 3.20mm L x 2.80mm W |