LAT-28-747-25-SH.pdf
| Image |  |
| Series | LaserTab | LaserTab | LaserTab | LaserTab | LaserTab |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Label Type | Die Cut | Die Cut | Die Cut | Die Cut | Die Cut |
| Printer Name | - | - | - | - | - |
| Color - Background | White | White | Clear | Clear, White | Clear, White |
| Length | 3.167" (80.44mm) | 0.650" (16.51mm) | 1.437" (36.50mm) | 1.330" (33.78mm) | 0.750" (19.05mm) |
| Width | 1.875" (47.63mm) | 0.250" (6.35mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) | 0.500" (12.70mm) |