KYOCERA AVX KC7050Z1.84320C1GX00
Part No.:
KC7050Z1.84320C1GX00
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.KC7050Z1.84320C1GX00.pdf
Frequency:
1.8432 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
5.8mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)