KYOCERA AVX KC5032Z125.000C1HX00
Part No.:
KC5032Z125.000C1HX00
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.KC5032Z125.000C1HX00.pdf
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
15.5mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)