KYOCERA AVX KC3225Z1.84320C1GX00
Part No.:
KC3225Z1.84320C1GX00
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.KC3225Z1.84320C1GX00.pdf
Frequency:
1.8432 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
5.8mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)