KYOCERA AVX KC2016Z2.04800C1GXNH
Part No.:
KC2016Z2.04800C1GXNH
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.KC2016Z2.04800C1GXNH.pdf
Frequency:
2.048 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
5.8mA
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)