KYOCERA AVX KC2016Z125.000C1HXNH
Part No.:
KC2016Z125.000C1HXNH
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.KC2016Z125.000C1HXNH.pdf
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
15.5mA
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)