Sensata-Airpax IUGZX1-0-SW-30.0-91
Part No.:
IUGZX1-0-SW-30.0-91
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.IUGZX1-0-SW-30.0-91.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Series:
IUG
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Switch Only
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V