IFQ06-100NB1HRX300.pdf
| Image |  |
| Series | IFQ06 | IFQ06 | IFQ06 | IFQ06S | IFQ06S |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Sheet | Sheet |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Shielding Sheet | Shielding Sheet | Shielding Sheet | Shielding Sheet | Shielding Sheet |
| Shape | Sheet | Sheet | Sheet | Sheet | Sheet |
| Length | 11.811" (300.00mm) | 11.811" (300.00mm) | 11.811" (300.00mm) | 11.811" (300.00mm) | 11.811" (300.00mm) |
| Width | 7.874" (200.00mm) | 7.874" (200.00mm) | 7.874" (200.00mm) | 7.874" (200.00mm) | 7.874" (200.00mm) |
| Thickness - Overall | 0.009" (0.23mm) | 0.002" (0.05mm) | 0.039" (1.00mm) | 0.003" (0.08mm) | 0.005" (0.13mm) |