Sensata-Airpax IELK1-1REC4-62-16.0-01-V
Part No.:
IELK1-1REC4-62-16.0-01-V
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.IELK1-1REC4-62-16.0-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V