Sensata-Airpax IELK1-1REC4-51-15.0-K-61-V
Part No.:
IELK1-1REC4-51-15.0-K-61-V
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.IELK1-1REC4-51-15.0-K-61-V.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V