Sensata-Airpax IELHK111-1-62-25.0-B-91-V
Part No.:
IELHK111-1-62-25.0-B-91-V
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.IELHK111-1-62-25.0-B-91-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V