IELHK111-1-61-40.0-B-01-V.pdf
| Current Rating (Amps) | 30A | 10A | 600mA | 40A | 30A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | - | 480 V | 250 V | 480 V |
| Voltage Rating - DC | 80 V | - | - | - | - |