Sensata-Airpax IELBX1-1-72-30.0-M3-V
Part No.:
IELBX1-1-72-30.0-M3-V
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.IELBX1-1-72-30.0-M3-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V