IAGN66-1REC4-62-7.50.pdf
| Image |  |
| Series | IAG | IAG | IAG | IAG | IAG |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 20A | 30A | 50A | - | 20A |