IAG1-1REC5-62-.250-C-90.pdf
| Image |  |
| Series | IAG | IAG | IAG | IAG | IAG |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 10A | 1A | 17A | 15A | 10A |
| Voltage Rating - AC | - | - | 250 V | 250 V | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | 80 V | 80 V | - |