GW SBLMA2.EM-HPHR-XX37-L1L2-65-R18-LM.pdf
| Color | White, Cool | White, Neutral | White, Cool | White, Warm | White, Warm |
| CCT (K) | 6500K | 4000K | 5000K | 3000K | 3500K |
| Flux @ 85°C, Current - Test | - | - | - | - | - |
| Current - Test | 65mA | 65mA | 65mA | 65mA | 65mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.9V | 2.9V | 2.9V | 2.9V | 2.9V |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 169 lm/W | 185 lm/W | 185 lm/W | 169 lm/W | 169 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 | 80 | 80 | 80 | 80 |
| Current - Max | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA |
| Size / Dimension | 0.081" L x 0.061" W (2.05mm x 1.55mm) | 0.081" L x 0.061" W (2.05mm x 1.55mm) | 0.081" L x 0.061" W (2.05mm x 1.55mm) | 0.081" L x 0.061" W (2.05mm x 1.55mm) | 0.081" L x 0.061" W (2.05mm x 1.55mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.033" (0.85mm) | 0.033" (0.85mm) | 0.033" (0.85mm) | 0.033" (0.85mm) | 0.033" (0.85mm) |