GW SBLMA1.EM-HPHR-XX56-L1N2-65-R18.pdf
| Color | White, Warm | White, Warm | White, Warm | White, Cool | White, Cool |
| CCT (K) | 2700K | 2700K | 2700K | 6500K | 5700K |
| Flux @ 85°C, Current - Test | - | - | - | - | - |
| Current - Test | 65mA | 65mA | 65mA | 65mA | 65mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.9V | 2.9V | 2.9V | 2.9V | 2.9V |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 143 lm/W | 143 lm/W | 143 lm/W | 159 lm/W | 159 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 | 80 | 80 | 80 | 80 |
| Current - Max | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA |
| Size / Dimension | 0.081" L x 0.061" W (2.05mm x 1.55mm) | 0.081" L x 0.061" W (2.05mm x 1.55mm) | 0.081" L x 0.061" W (2.05mm x 1.55mm) | 0.081" L x 0.061" W (2.05mm x 1.55mm) | 0.081" L x 0.061" W (2.05mm x 1.55mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.033" (0.85mm) | 0.033" (0.85mm) | 0.033" (0.85mm) | 0.033" (0.85mm) | 0.033" (0.85mm) |