ams-OSRAM USA INC. GW QTLTS1.EM-H6HV-XX52-1-65-R33
Part No.:
GW QTLTS1.EM-H6HV-XX52-1-65-R33
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.GW QTLTS1.EM-H6HV-XX52-1-65-R33.pdf
Color:
White, Cool
CCT (K):
5700K
Flux @ 85°C, Current - Test:
Flux @ 25°C, Current - Test:
40lm (36lm ~ 44lm)
Current - Test:
65mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):
2.7V
Lumens/Watt @ Current - Test:
228 lm/W
Current - Max:
250mA
Size / Dimension:
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)