GW Q9LR34.EM-M2N1-XX53-1-45-R18.pdf
| Flux @ 85°C, Current - Test | - | - | - | - | - |
| Current - Test | 45mA | 45mA | 45mA | 45mA | 45mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 22.1V | 22.1V | 22.1V | 22.1V | 22.1V |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 251 lm/W | 266 lm/W | 261 lm/W | 261 lm/W | 241 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index) | 70 | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Current - Max | 265mA | 265mA | 265mA | 265mA | 265mA |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) |