GW Q9LR34.EM-M2N1-XX51-1-45-R18.pdf
| Image |  |
| Series | OSCONIQ® S 5050 | OSCONIQ® S 5050 | OSCONIQ® S 5050 | OSCONIQ® S 5050 | OSCONIQ® S 5050 |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Color | White, Cool | White, Cool | White, Cool | White, Neutral | White, Warm |
| CCT (K) | 6500K | 5000K | 5000K | 4000K | 2700K |
| Flux @ 85°C, Current - Test | - | - | - | - | - |
| Current - Test | 45mA | 45mA | 45mA | 45mA | 45mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 22.1V | 22.1V | 22.1V | 22.1V | 22.1V |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 251 lm/W | 266 lm/W | 261 lm/W | 261 lm/W | 241 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index) | 70 | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Current - Max | 265mA | 265mA | 265mA | 265mA | 265mA |
| Viewing Angle | 120° | 120° | 120° | 120° | 120° |
| Grade | - | - | - | - | - |
| Qualification | - | - | - | - | - |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 2020 | 2020 | 2020 | 2020 | 2020 |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) |