GW P7LM32.PM-RPRR-XX55-1-300-R18.pdf
| Flux @ 85°C, Current - Test | - | - | - | - | - |
| Current - Test | 300mA | 300mA | 300mA | 300mA | 300mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 28V | 28V | 28V | 28V | 28V |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 103 lm/W | 103 lm/W | 111 lm/W | 120 lm/W | 120 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 | 90 | 90 | 90 | 80 |
| Current - Max | 400mA | 400mA | 400mA | 400mA | 400mA |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) |