GW JDSMS1.EC-FSFU-5F7G-L1N2-120-R18.pdf
| Flux @ 85°C, Current - Test | - | - | - | - | - |
| Current - Test | 120mA | 120mA | 120mA | 120mA | 120mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.15V | 3.15V | 3.15V | 3.15V | 3.15V |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 106 lm/W | 114 lm/W | 114 lm/W | 106 lm/W | 114 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 | 80 | 80 | 90 | 90 |
| Current - Max | 180mA | 180mA | 180mA | 180mA | 180mA |
| Size / Dimension | 0.209" L x 0.118" W (5.30mm x 3.00mm) | 0.209" L x 0.118" W (5.30mm x 3.00mm) | 0.209" L x 0.118" W (5.30mm x 3.00mm) | 0.209" L x 0.118" W (5.30mm x 3.00mm) | 0.209" L x 0.118" W (5.30mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.034" (0.87mm) | 0.034" (0.87mm) | 0.034" (0.87mm) | 0.034" (0.87mm) | 0.034" (0.87mm) |