GW DASPA1.EC-HPHR-5O8Q-1-100-R18.pdf
| Flux @ 85°C, Current - Test | - | - | - | - | - |
| Current - Test | 100mA | 100mA | 100mA | 100mA | 100mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3V | 3V | 3V | 3V | 3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 90 lm/W | 117 lm/W | 107 lm/W | 97 lm/W | 97 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 | 80 | 80 | 80 | 80 |
| Current - Max | 250mA | 250mA | 250mA | 250mA | 250mA |
| Size / Dimension | 0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm) | 0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm) | 0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm) | 0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm) | 0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.052" (1.31mm) | 0.052" (1.31mm) | 0.052" (1.31mm) | 0.052" (1.31mm) | 0.052" (1.31mm) |