FA-128 26.00M-80AANNG60RE5.pdf
| Frequency | 24 MHz | 24 MHz | 25 MHz | 32 MHz | 16 MHz |
| Frequency Stability | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±20ppm | ±10ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±10ppm | ±10ppm |
| Load Capacitance | 12pF | 18pF | 18pF | 10pF | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms | 60 Ohms | 50 Ohms | 60 Ohms | 80 Ohms |
| Operating Mode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C | -20°C ~ 75°C |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) | 0.028" (0.70mm) | 0.028" (0.70mm) | 0.020" (0.50mm) | 0.022" (0.55mm) |