Sensata-Airpax CERB1-1REC4C-52-65.0-DE-01-T
Part No.:
CERB1-1REC4C-52-65.0-DE-01-T
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.CERB1-1REC4C-52-65.0-DE-01-T.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Series:
CER
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
65A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V