CBQ1-SAF3OGTX15-SALMGT-10IN.pdf
| Length | 6.000" (152.40mm) | 8.250" (209.55mm) | 8.500" (215.90mm) | 8.500" (215.90mm) | 4.500" (114.30mm) |
| Cable Type | LMR 100 | LMR 100 | LMR 100 | LMR 100 | LMR 100 |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | - | - | - | - | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 17 GHz | 10 GHz | 12 GHz | 9 GHz | 6 GHz |
| Color | Black | Black | Black | Black | Black |
| Features | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C | -20°C ~ 80°C | -20°C ~ 80°C | -20°C ~ 80°C | -20°C ~ 80°C |