CBQ1-SAF3OGTX15-SALF3GT-12IN.pdf
| Image |  |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Style | RP-SMA to SMA | SMA to MCX | SMA to MMCX | SMA to SMA | SMA to N-Type |
| 1st Connector | RP-SMA Jack | SMA Jack | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug, Right Angle |
| 1st Contact Gender | Male | Female | Male | Male | Male |
| 2nd Contact Gender | Female | Male | Male | Male | Female |
| Length | 6.000" (152.40mm) | 8.250" (209.55mm) | 8.500" (215.90mm) | 8.500" (215.90mm) | 4.500" (114.30mm) |
| Cable Type | LMR 100 | LMR 100 | LMR 100 | LMR 100 | LMR 100 |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | - | - | - | - | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 17 GHz | 10 GHz | 12 GHz | 9 GHz | 6 GHz |
| Color | Black | Black | Black | Black | Black |
| Features | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C | -20°C ~ 80°C | -20°C ~ 80°C | -20°C ~ 80°C | -20°C ~ 80°C |