CB1.13-IPXLK-MCLMGT-8IN.pdf
| Length | 3.740" (95.00mm) | 7.087" (180.00mm) | 9.000" (228.60mm) | 11.811" (300.00mm) | 1.000" (25.40mm) |
| Cable Type | 1.13mm OD Coaxial Cable | 1.13mm OD Coaxial Cable | 1.37mm OD Coaxial Cable | 1.17mm OD LL Coaxial Cable | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | - | - | - | - | - |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 12 GHz | 12 GHz | 9 GHz | 9 GHz | 9 GHz |
| Color | Black | Black | Blue | Gray | Black |
| Features | Shielded | Shielded | Shielded | Low Loss Shielded | Shielded |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C | -40°C ~ 90°C | -40°C ~ 90°C | -40°C ~ 90°C | -40°C ~ 90°C |