Abracon LLC ATXAIG-H12-F-20.000MHZ-F25-T3
Part No.:
ATXAIG-H12-F-20.000MHZ-F25-T3
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.ATXAIG-H12-F-20.000MHZ-F25-T3.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 32 MHZ CMOS SMD
Series:
ATXAIG-H12
Frequency:
20 MHz
Voltage - Supply:
1.68V ~ 3.63V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)