Abracon LLC ASTXR-12-26.000MHZ-512883-T
Part No.:
ASTXR-12-26.000MHZ-512883-T
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.ASTXR-12-26.000MHZ-512883-T.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
26 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
1.5mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)