Abracon LLC ASTX-H12-B-19.200MHZ-I25-T
Part No.:
ASTX-H12-B-19.200MHZ-I25-T
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.ASTX-H12-B-19.200MHZ-I25-T.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ HCMOS
Series:
ASTX-H12
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Frequency:
19.2 MHz
Output:
HCMOS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
4.8mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.037" (0.95mm)