Abracon LLC ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LJ-E
Part No.:
ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LJ-E
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.ASTMUPLPFL-125.000MHZ-LJ-E.pdf
Description:
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
69mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)