Abracon LLC ABM3B-25.000MHZ-20-R30-L4Z-T
Part No.:
ABM3B-25.000MHZ-20-R30-L4Z-T
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.ABM3B-25.000MHZ-20-R30-L4Z-T.pdf
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Shipping
Inventory:600
Manufacturer:
Abracon LLC
Series:
ABM3B
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±100ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
30 Ohms
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)