Festo Corporation VUVG-L10-T32C-MZT-M7-1P3
Part No.:
VUVG-L10-T32C-MZT-M7-1P3
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.VUVG-L10-T32C-MZT-M7-1P3.pdf
Function:
2 x 3/2 Normally Closed
Actuator Type:
Operating Pressure:
-1 ~ 145 PSI (-0.1 ~ 10 bar)
Connection Method:
Threaded M7
Features:
Supply Voltage 24VDC