Festo Corporation VUVG-B10-T32U-MZT-F-1R8L
Part No.:
VUVG-B10-T32U-MZT-F-1R8L
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.VUVG-B10-T32U-MZT-F-1R8L.pdf
Function:
2 x 3/2 Normally Open
Actuator Type:
Operating Pressure:
-1 ~ 145 PSI (-0.1 ~ 10 bar)
Connection Method:
Threaded
Features:
Supply Voltage 24VDC