8340-T110-K1K1-ALH126-10A-U.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A |
| Series | 8340-T | 8340-F | 8340-F | 8340-F | 8340-F |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | DIN Rail | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 30A | 10A | 15A | 25A | 50A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V |
| Voltage Rating - DC | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V |