ULTRAVOLT / Advanced Energy 50C24-P60-I5-AQ-Z11
Part No.:
50C24-P60-I5-AQ-Z11
Standard Number:
1. How to order 50C24-P60-I5-AQ-Z11 on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 50C24-P60-I5-AQ-Z11 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 50C24-P60-I5-AQ-Z11?
Number of Outputs 1 - - 1 1
Voltage - Input (Min) 23V - - 23V 23V
Voltage - Input (Max) 30V - - 30V 30V
Voltage - Output 1 0 ~ 50000V - - 0 ~ 50000V 0 ~ 50000V
Voltage - Output 4 - - - - -
Current - Output (Max) 1.2mA - - 1.2mA 1.2mA
Power (Watts) 60 W - - 60 W 60 W
Voltage - Isolation - - - - -
Applications ITE (Commercial) - - ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Operating Temperature -40°C ~ 65°C - - -40°C ~ 65°C -40°C ~ 65°C