ULTRAVOLT / Advanced Energy 50C24-N125-I5-AQ-WS
Part No.:
50C24-N125-I5-AQ-WS
Voltage - Input (Min):
23V
Voltage - Input (Max):
30V
Voltage - Output 1:
0 ~ 50000V
Current - Output (Max):
2.5mA
Power (Watts):
125 W
Features:
Adjustable Output, Remote On/Off
Operating Temperature:
-40°C ~ 65°C