ULTRAVOLT / Advanced Energy 25C24-P125-I5-AQ-Z11
Part No.:
25C24-P125-I5-AQ-Z11
Description:
HPC-SERIES DC TO HVDC CONVERTER,
Operating Temperature:
Efficiency:
Grade:
Qualification:
Mounting Type:
Supplier Device Package:
Control Features:
Approval Agency:
Standard Number:
1. How to order 25C24-P125-I5-AQ-Z11 on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 25C24-P125-I5-AQ-Z11 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 25C24-P125-I5-AQ-Z11?
Series C UltraVolt® C C UltraVolt® C *
Package/Case - Module - Module -
Packaging Bulk Box Bulk Box Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Outputs 1 1 1 1 -
Voltage - Input (Min) 23V 23V 23V 23V -
Voltage - Input (Max) 30V 30V 30V 30V -
Voltage - Output 1 25000V 25000V 25000V 25000V -
Voltage - Output 4 - - - - -
Current - Output (Max) 2.4mA 10mA 2.4mA 10mA -
Power (Watts) 60 W 250 W 60 W 250 W -
Voltage - Isolation - - - - -
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) -
Features Adjustable Output, Remote On/Off SCP Adjustable Output, Remote On/Off SCP -
Operating Temperature -40°C ~ 65°C -40°C ~ 65°C -40°C ~ 65°C -40°C ~ 65°C -