ULTRAVOLT / Advanced Energy 15C24-N250-I10-AQ-DA-H
Part No.:
15C24-N250-I10-AQ-DA-H
Voltage - Input (Min):
23V
Voltage - Input (Max):
30V
Voltage - Output 1:
0 ~ 15000V
Current - Output (Max):
16.7mA
Power (Watts):
250 W
Features:
Adjustable Output, Heat Sink, Remote On/Off
Operating Temperature:
-40°C ~ 65°C